KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13714054
nr 1371 4054
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Akvareller, 4 st, Oramade lösa blad. Signerad, bladets mått: 27x35 - 47x37 cm
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:15:37
9/1 22:59:14
100 kr
11/1 16:50:37
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani